معرفی دو خودروی UAZ و Buggy

UAZ

امروز میخوایم دو خودروی UAZ و Buggy که خیلی هم برای رانندگی خوب هستند، رو به شما معرفی کنیم. همانطور که آشنا هستید وسایل نقلیه در پابجی موبایل به وجود اومدند که حمل و نقل بازیکنان به راحتی و سریع انجام بشه.

ماشین UAZ قابلیت حمل چهار نفر رو داره و از سرعت خوبی برخورداره. سرعت این ماشین چیزی حدود ۱۳۰ KM/H است که با نیترو میتوانید به این سرعت برسید.

این خودرو از سلامتی خوبی هم برخورداره و تقریبا سلامت این خودرو با عدد ۱۸۲۰ برابره. این خودرو رو تنها میتونید در خشکی برونید.

UAZ برای نقشه ی ارانگل گزینه خیلی عالی محسوب میشه و میتوان گفت این ماشین برای اون نقشه ساخته و طراحی شده. صدای این ماشین تا مسافت ۱۲۵ متری قابل شنیدن است و بهترهبا کمی احتیاط رانندگی کنید، چون ممکن است با یک اشتباه، تمامی دوستان خودتان را نیز به کام مرگ بکشانید!

لازم به ذکره که UAZ به دو نوع تو بازی وجود داره.(یک نوع دیگرش هم از طریق ایردراپ میشه پیداش کرد) یک مدلش سقف نداره و مدل دیگه ای از UAZ دارای سقفه. در واقع از لحاظ  سلامت فرقی ندارن و تناه فرقشون اینه که با خودروی سقف دار میتونید بیشتر از صدمات گلوله در امان باشید.

یک مدل دیگه ای از ماشین UAZ وجود داره که تنها با جعبه ای که از اسلحه Flare Gun میوفته میشه پیداش کرد. در این مدل اطراف ماشین و از جمله پنجره ها به طور کامل پوشیده شده تا از فشنگ های دشمن کامل در امان باشید.

البته این مورد را هم در یاد داشته باشید که همه جای ماشین پوشیده از حصار هست و آسیبی به شما در داخل ماشین نمیرسه، اما دشمنان میتونن ماشین رو منفجر کنن و این موجب میشه تا کشته بشید.

در عکس زیر میتونید مدل قوی UAZ رو ببینید:

UAZ

در عکس زیر هم میتونید طراحی و شکل معمولی ماشین رو ببینید:

UAZ

دومین ماشینی که میخوایم معرفیش کنیم، ماشین Buggy هست. این ماشین دو نفره هست و برای نقشه Miramar گزینه فوق العاده ای به شمار میره!

کمک فنرهایی که این ماشین داره، بسیار قوی هستن و برای پستی و بلندی ساخته شدند. با این ماشین به راحتی میتوانید پستی و بلندی کوه ها و تپه های Miramar را پشت سر بذارید.

این ماشین نسبت به UAZ از سرعت و سلامت کمی برخورداره. به طوریکه سرعت این خودرو در نهایت قدرتش به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرسه و  مقدار سلامت ۱۵۴۰ رو داره.

در واقع میتونید این خودرو رو در هر نقشه ای برونید چون با توجه به طراحی منحصر به فردی که داره، رانندگی با اون برای شما بسیار لذت بخش و راحت خواهد بود.

Buggy رو هم مانند UAZ فقط میتونید در خشکی برونید.

ماشین Buggy:

Buggy

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *