چگونه با استفاده از سیستم جدید K/D به Conqueror برسیم؟

چگونه با استفاده از سیستم جدید K/D به Conqueror برسیم؟

Conqueror بالاترین رتبه‌بندی در بازی پابجی موبایل می‌باشد. رسیدن به این رتبه کار هر بازیکنی نیست، چون برای رسیدن به این رنک باید با هزاران بازیکنان حرفه‌ای رودررو شوید.

پابجی موبایل در فصل ۱۳ دچار تغییرات و تحولات بزرگ و کوچکی شده است. ویژگی‌های هیجان انگیزی به بازی اضافه شده‌اند. از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توان به تغییرات بزرگ نقشه Miramar، اضافه شدن چند مود جدید و… اشاره کرد.

در میان این تغییرات قابل توجه، شرکت سازنده بازی آپدیت دلسوزانه‌ و منصفانه‌تری را نیز به بازی اضافه کرده است که تاثیر زیادی روی بازیکنان قدیمی و جدید بازی می‌گذارد.

توسعه دهندگان پابجی موبایل سیستم K/D (نسبت کشتن به مردن) را که یک ویژگی کلیدی در بازی به شمار می‌رود را تغییر داده‌اند. در اصل، سیستم K/D نشانگر کیفیت بازیکنان در هر بازی می‌باشد.

سیستم قدیمی K/D بر مبنای تعداد کل کشتن‌ها تقسیم بر تعداد کل مردن‌ها در تمام مسابقات انجام شده توسط بازیکن بود. این امتیاز با پیروزی در یک مسابقه و در صدر ماندن به وسیله زنده ماندن طولانی‌تر در بازی افزایش داده می‌شد.

اگر بازیکنی در مسابقه با اینکه کمتر دشمن می‌کشت ولی در صورتی که در بازی طولانی‌تر زنده می‌ماند یا اقدام به کمپینگ می‌کرد، در آخر بازی امتیاز بیشتری در K/D را می‌گرفت.

حال سیستم جدید K/D میانگین نسبت کشتن‌ها به کشته‌شدن‌های یک بازیکن را حساب می‌کند. این تغییر، تغییر مهمی به حساب می‌آید زیرا این قابلیت می‌تواند در هر بار مسابقه به امتیاز K/D هر بازیکن کمک به سزایی کند.

باختن یا بردن بازی دیگر ملاک اصلی سیستم K/D نمی‌باشد. به این معنا که اگر بازی را ببرید یا ببازید، با این حال امتیاز K/D کمتری را دریافت خواهید کرد.

مهمترین فاکتور سیستم جدید برای محاسه امتیاز K/D تعداد کشتن‌ها خواهد بود. هر چه قدر دشمن بیشتری را بکشید، سیستم جدید K/D شما را حساب خواهد کرد و با بیشتر کشتن دشمن طبیعتا امتیاز K/D شما بیشتر خواهد شد.

چگونه رنک خود را به وسیله سیستم جدید K/D افزایش دهیم؟ 

Conqueror

سیستم K/D بر رنکینگ بازیکنان تاثیر مستقیمی نمی‌گذارد. با این حال، روند جدید محاسبه نسبت K/D می‌تواند تاثیر بسزایی را در بازی بازیکنان داشته باشد.

متای (meta) جدید نیز تاثیر قابل توجهی در رنک بازیکنان خواهد داشت.

در این روش جدید بازیکنان سعی می‌کنند تا نسبت امتیاز K/D را بهتر کنند. برای همین آن‌ها مجبور خواهند بود که کمتر کمپ کنند و بیشتر با دشمنان جنگ کنند.

اگر بازیکنی بخواهد در متای جدید بازی رده بندی شود حتما باید در تمام مکانیک‌های جنگی بازی، بازی خوبی ارائه بدهد. پنهان شدن در چمن‌زارها و کمپ کردن قطعا امتیاز K/D را پایین خواهد آورد و دیگر در نسخه جدید بازی این امر، امر موثری در بازی به شمار نخواهد رفت.

در واقع پابجی موبایل با این آپدیت کاری کرده تا بتواند میان بازیکنان جدید و قدیمی‌اش تفاوت چندانی نباشد و بازیکنانی که قبلا اقدام به کمپ می‌کردند، حالا بیشتر با دشمنان درگیر شوند.

چون کمپ کردن امتیاز مفیدی در پابجی موبایل نخواهد بود.

برای رسیدن به رتبه فاتح (Conqueror) بایستی از تمامی مهارت‌های خود در میدان جنگ استفاده کاملی کنید تا شانس شما برای رسیدن به این رتبه (رنک) بیشتر شود.

توجه داشته باشید امتیاز K/D نشانگر واقعی مهارت بازیکن در پابجی موبایل است. هر چه قدر رتبه K/D شما بیشتر باشد، طبیعتا بازیکن خوبی در پابجی موبایل به شمار خواهید رفت.

در نتیجه برای رسیدن به رتبه‌های برتر (رنک) باید تعداد افراد بیشتری را بکشید و تعداد زمان‌های کمتری را به کمپ کردن و پنهان شدن در چمنزارها اختصاص دهید.

 

منبع: Sportskeeda

 

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

برای مطلع شدن از اخبار کوتاه بازی، قرعه‌کشی، چالش‌ها، زمان انجام رووم‌ها و… به کانال تلگرامی Steamdev بپیوندید!

لنک کانال تلگرامی سایت Steamdev.ir :

برای ورود کلیک کنید (نیاز به روشن کردن ف-یلترشکن می‌باشد)

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *