نگاهی به مود آرکید وار در بازی PUBG

مود آرکید وار در پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile طیف وسیعی از حالت های مختلفی را شامل میشود. از مود های داخل بازی میتوان به مود زامبی ، آرکید  و کلاسیک اشاره کرد. امروز در این پست قصد داریم تا با مود آرکید وار آشنا شوید.

توجه : برای ورود به مود وار ، لول ۱۰ الزامی است!

۱- مود وار از حالت های تک نفره ، دو نفره و چهار نفره پشتیبانی می کند و تعداد بازیکنان در مود وار تنها ۲۰ بازیکن می باشد. در این ویژگی هر تیم یا فردی که بیشترین کشته را در یک بازه ی زمانی در نبرد داشته باشد ، برنده است.

[readmore link=”https://steamdev.ir/about-first-aid-item/” target=”false”]درباره جعبه کمک های اولیه (First Aid) بیشتر بدانید…[/readmore]

۲- با کشتن هر بازیکن، آن ها دوباره به بازی برمیگردند و به همین روال بازی ادامه دارد. با کشته شدن ، دوباره به هواپیما برگردانده می شوید. وقتی که زمان بازی به اتمام برسد ، کسی نفر اول خواهد بود که تعداد کشته های آن از بقیه بازیکنان بیشتر باشد.

۳- با کشتن هر فرد ۳ امتیاز و با کمک به هم تیمی های خودتان ۱ امتیاز دریافت خواهید کرد.

مود آرکید وار در پابجی موبایل

۴- در وار تجهیزات به صورت کاملا تصادفی خواهد بود. با هر بار فرود از هواپیما اسلحه ها فرق خواهند کرد . ممکن است در طول یک بازی ، شما با اسلحه های رگبار و یا با اسلحه های تک تیرانداز مسلح شوید.

۵- بازیکنانی که هر ۳۰ ثانیه حذف می شوند دوباره به هواپیما برگردانده می شوند.در طول بازی این امکان را دارید تا منابع بیشتری را برای خودتان غارت کنید. دقت داشته باشید که در طول بازی شما وسایلی مانند کیف و تجهیزاتی را دارید و با هر بار کشته شدن آن وسایل دوباره برگردانده می شوند.

۶- دایره ی آبی هنگام بازی کوچک نخواهد شد.

۷- در این مود AirDrop ها بیشتر می شوند.

۸- همه ی بازیکنان مود آرکید وار با زره سطح یک ، با ۵ بانداژ ، اسلحه مخصوص با تعدادی گلوله و با یک نارنجک در میدان بازی حاضر می شوند.

مود آرکید وار

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *