رمز دوم یکبار مصرف بانکی از ابتدای خرداد اجرا می‌شود

حتما بخوانید !
به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ایبنا، با ابلاغیه بانک مرکزی به شبکه بانکی، رمز دوم ایستا تا پایان اردیبهشت  قابل استفاده است و پس از آن، این رمز حذف می‌شود و باید از ابتدای خرداد، از رمز دوم یکبار مصرف استفاده شود.
مشتریان سیستم بانکی برای استفاده و فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف باید به بانک عامل مراجعه کنند، گفتنی است حداکثر طول عمر رمز یکبار مصرف ۶۰ ثانیه است.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

شاید براتون سوال پیش بیاید که چرا ما این موضوع را با کاربران سایت خود در میان گذاشتیم ؟!

شما برای خرید UC از طریق فروشگاه ما (فروشگاه UC پابجی موبایل) باید از طریق پرداخت آنلاین استفاده کنین و با رسیدن به انتهای اردیبهشت ما ، گفته شده که رمز های دوم برای خرید های اینترنتی حذف میشوند و حتما باید از رمز دوم یکبار مصرف ۶۰ ثانیه ای برای تراکنش های اینترنتی استفاده کرد .

البته جای نگرانی نیست ، چون تیم ما امکان تراکنش های آفلاین (پرداخت کارت به کارت صورتحساب) را هم فعال کرده تا بتوانید بصورت کارت به کارت هم پرداخت را انجام دهید ، اما حتما باید برای امنیت بیشتر خود این کار ها را انجام دهید .

از این رو تصمیم گرفتیم تا آموزشی را که برای هر بانک جداگانه است را برای شما ذکر کنیم تا بتوانید رمز دوم خود را یکبار مصرف کنید و بتوانید براحتی به خرید یوسی خود ادامه دهید .

آموزش بانک ملی / بانک تجارت / بانک ملت / بانک سامان / بانک پاسارگاد / بانک سرمایه / بانک ایران زمین

در صورت درخواست شما بانک های دیگر اضافه خواهند شد. در نظرات میتوانید اطلاع دهید تا آموزش را اضافه کنیم.

با تشکر | فروشگاه UC پابجی موبایل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *