۵ اسلحه ای که بیشترین صدمه را از ناحیه سر وارد می کنند

5 اسلحه ای که بیشترین صدمه به ناحیه سر وارد میکنند

در پابجی موبایل میتوان با هدف قرار دادن سر دشمنان ، آن ها را هد شات کرده و به راحتی بازیکنان را کشت. برای اینکه همیشه بتوان با یک ضربه حریف را کشت باید در انتخاب اسلحه هایمان دقت بیشتری به خرج دهیم.

در این مقاله سعی شده تا ۵ اسلحه ای که بیشترین صدمه را از ناحیه سر وارد میکنند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید…

۱- AWM

[readmore link=”https://steamdev.ir/%d9%82%d9%88%db%8c-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%ad%d9%87-%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%af/” target=”true”]قویترین اسلحه پابجی را بیشتر بشناسید!…[/readmore]

AWM قدرتمندترین اسلحه در پابجی است. قدرت ۱۰۰/۱۰۰ و محدوده ۱۰۰/۱۰۰ از ویژگی های بارز این اسلحه به شمار می روند. قطعا با یک شلیک از ناحیه سر (هدشات کردن) ، حریف مورد نظر میمیرد.

اِی وی ام را میتوان تنها در ایردراپ ها پیدا کرد و گلوله های آن نیز به تعداد کم وجود دارد. AWM اسلحه ای ۸X خور میباشد و میتوان با یک لوله صدا خفه کن صدای آن را تا حدود بیشتری کاهش داد.

۲- M24

[readmore link=”https://steamdev.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%ad%d9%87-m24/” target=”true”]نایب رئیس تک تیراندازها![/readmore]

یکی دیگر از تفنگ هایی که در ایردراپ پیدا می شود و گلوله ی ۷٫۶۲ میلیمتری خور است ، M24 است. اگر به دنبال آسیبی بیشتر بعد از AWM هستید ، ام ۲۴ میتواند گزینه مناسبی باشد.

با یک شلیک هدشات ، مقدار ۲۳۱ آسیب را به ناحیه سر بازیکن حریف وارد می کند. این تفنگ بیشتر و راحت تر در ایردراپ ها پیدا میشود و مهمات آن بیشتر در دسترس قرار دارد.

با قرار دادن ۶X یا ۸X بر روی اسلحه ، دامنه برد هدفگیری بیشتر می شود و دشمنان خود را بدون آنکه مکان دقیق شما را بدانند ، بکشید.

۳- Kar98

کار۹۸ از آن دسته از اسلحه هایی هست که عموما بیشتر گیمر ها از آن در بازی استفاده میکنند. این اسلحه را میتوانید در جاهایی که لوت آن ها زیاد می باشد به راحتی پیدا کنید . در Kar98 میتوان از گلوله های ۷٫۶۲ میلی متری استفاده کرد و با توجه به نوع گلوله ، میتوان آن را تقریبا در هر ساختمانی پیدا کرد.

کار ۹۸ ، در مجموع ۱۹۸ آسیب را به ناحیه سر وارد میکند. این اسلحه نیز میتواند با یک گلوله فرد مقابل را هدشات کند.

۴- SKS

جزو محبوبترین اسلحه هایی که بازیکنان استفاده می کنند نیست ولی میتواند آسیبی با مقدار ۱۵۰ وارد کند که عدد خوبی به نظر می رسد. جزو اسلحه های کمیاب نمی باشد و دسترسی به آن راحت می باشد. این اسلحه به خصوص در منطقه ی Pochinki به همراه مهمات پیدا می شود.

نوع گلوله های اس کا اس نیز همانند اسلحه های قبلی ، ۷٫۶۲ میلی متری می باشد.

۵- AKM

یکی از محبوبترین اسلحه هایی که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است، همین AKM است! اغلب اوقات بیشتر بازیکنان به دلیل لگد نامناسب AKM این اسلحه را انتخاب نمیکنند. اما این تفنگ به عنوان تفنگ ساچمه ای ، میتواند مقدار ۱۲۶ آسیب به ناحیه سر وارد کند!

تمامی وسایل و مهمات این اسلحه به خوبی در نقشه یافت می شود. این اسلحه دارای خشاب های متنوعی است .همچنین گلوله ی این اسلحه ۷٫۶۲ میلی متر است.

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *