پابجی موبایل لایت در کشورهای منتخب اجرا می‌شود

پابجی موبایل لایت

پابجی موبایل بعد از عرضه شدن مشکلاتی را برای کسانی که دارای سیستم ضعیف بودند، به وجود آورده بود. بعضی افراد به دلیل ضعیف بودن گوشی یا پشتیبانی نکردن آن، نمی‌توانستند پابجی موبایل را دانلود و نصب کنند.

بعد از گذشت چند ماه، تنسنت با معرفی نسخه لایت توانست تا حد زیادی علاقه‌مندان به این بازی را راضی کند. همانطور که مطلع هستید، نسخه اصلی بازی پابجی نیاز به ۲ گیگ رم و یا بیشتر می‌باشد.

با نصب نسخه لایت شما می‌توانید با یک سیستم اقتصادی و ضعیف و رم کمتر از دو گیگ به بازی بپردازید. اما این موارد تمامی تغییرات نیست. پابجی موبایل لایت تفاوت‌های زیادی با نسخه اصلی دارد.

در نسخه لایت گرافیک بازی کمتر شده و برای گوشی‌های ضعیف بهینه شده، همچنین تعداد نفرات بازی از ۱۰۰ نفر به ۶۰ نفر کاهش یافته که این عامل می‌تواند تا حدودی به روان باز کردن بازی منجر شود.

این بازی هم اکنون در دسترس مناطقِ برخی کشورهای جنوب شرقی آسیا، آسیای جنوبی، آفریقای شمالی و آمریکای جنوبی می‌باشد.

در طول زمان، کشورها و منطقه‌های زیادی اضافه خواهند شد و در آینده این بازی جهانی خواهد شد.

پابجی موبایل لایت با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه داده شده و حجم بازی نسبت به مدل گوشی متغیر می‌باشد. حجم این بازی به صورت متوسط ۴۹۰ مگابایت می‌باشد.

در کل نسخه لایت برای رم‌های پایین بهینه شده و طبق گفته سازندگان، به راحتی می‌توانید این بازی را روی گوشی‌های ضعیف اجرا کنید.

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *