هر چیزی که باید از مود زامبی Infection بدانید!

Infection Mode

در سال ۲۰۱۹ تغییرات هیجان انگیزی رو در پابجی موبایل شاهد بودیم. از اضافه شدن مود های جدید گرفته تا تغییرات بسیار هیجان انگیز!

سازندگان بازی با اضافه کردن زامبی ها به بازی پابجی موبایل، چاشنی هیجان جدیدی را به بازی تزریق کردند. در آخرین آپدیت پابجی موبایل مود جدیدی به نام PVP اضافه شده که میتوانید کنترل زامبی و مدافع رو در اختیار بگیرید.

در اوایل سال که مود Survive Till Dawn و Darkest Night به بازی اضافه شدند، بازیکنان به فکر این بودند که بتوانند کنترل زامبی را هم به دست بگیرند!

بعد از گذشت زمان، سازندگان بازی با توجه به پیشنهادات و انتقادات، این ویژگی را نیز به بازی اضافه کردند تا کاربران در صورت مردن و تبدیل شدن به زامبی، بتوانند کنترل زامبی را نیز به دست بگیرند.

اکنون مدل سرایت به بازی آمده تا نیازهای بسیاری از کاربران را بر آورده کند.

ماه گذشته، هنگامی که مود PVP عرضه شد، بازیکنان کاملا از آن راضی بودند و همچنان اعتیاد آور هست. با Infection مفهوم جدیدی از مود PVP ارائه شد و مدل جذابی به وجود آمد.

این مود، سرایتِ زامبی نام دارد و در صورتی که مدافعان توسط زامبی کشته شوند، به زامبی تبدیل خواهند شد.

در مدل Survive the Dawn، شما با زامبی های CPU طرف بودید و در واقع شما با زامبی هایی مقابله میکردید که توسط سیستم کنترل می شدند.

اما در مدل Infection شما با زامبی هایی روبرو هستید که توسط انسان ها و سایر بازیکنان کنترل می شود! با این حساب میتوانید برخی حملات را با توجه به سطح فرد پیش بینی کنید.

Infection Mode

در Infection بازی، بازیکنان را به مدافعان و زامبی ها تقسیم میکند. به محض شروع مسابقه میتوانید از بین زامبی ها و مدافعان یکی را انتخاب کنید.

مدافعان با سلاح های گرم در میدان حاضر شده و زامبی ها تنها با دست خالی و با مهارت های خودشان در مقابل مدافعان حضور دارند.

این مسابقه، سه دور دارد و در هر سه دور شما در جای مختلف بازی حضور خواهید داشت.

این را هم در نظر داشته باشید که زامبی ها به طور طبیعی قدرت دریافت نمیکنند. به عنوان یک زامبی شما در ضربه زدن به مدافعان قدرت بیشتری دارید و باعث ایجاد بیشترین آسیب می شود.

به علاوه، زامبی ها یک قدرت ویژه ای با مدت زمان کمی دارند که با آن میتوانند آسیب بیشتری به مدافعان وارد کند.

مدافعان سلاح های گرم معمولی دارند. اگر در کشتن زامبی ها به شکل خوبی عمل کنید، کاراکتر شما به نوعی سامورایی مجهز به شمشمیر تبدیل و ارتقا داده میشود.

با این ویژگی بازی متعادل تر می شود و همچنین بازیکنان از سلاح های مشابهی برخوردار هستند.

Infection Mode

در حالی که اسلحه ها و تکنیک ها برای کمک هستند، چیزی که همه را متعجب میکند، این است که همه بازیکنان چه مدافعان و چه زامبی ها دیوانه وار در حال فرار یا مبارزه هستند!

به نظر می رسد مانند سیرک که همه در آن جا مسلح هستند و برا بقا تلاش می کنند. همه در تلاش هستند تا با پریدن، انجام انواع حرکت ها و رفتن به جاهای مختلف نقشه، میخواهند پیروز میدان باشند.

حالت سرایت در یک نقشه جمع و جور اتفاق می افتد و بر خلاف نقشه های دیگر پابجی نیست. احتمالا با دیدن این نقشه به یاد بازی Assassins Creed خواهید افتاد!

ساختمان های بلندی وجود دارد که کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا از ارتفاعات به نفع خودشان استفاده کنند. آب و هوای خاص به جذابیت بازی می افزاید.

در کل این نقشه برای این آشوب و زامبی ها و مدل Infection بسیار مناسب و درست است.

با حالت عفونت، بازی پابجی موبایل جذاب تر از گذشته شده است. در کل سازندگان بازی با ارائه مدل جدید و متفاوت از زامبی ها در پابجی ، در تلاش هستند تا عنوان PUBG را همچنان در صدر جذاب ترین بازی ها نگه دارند و کاربران خودشان را راضی کنند…

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *