نقد و بررسی Call of Duty: Mobile ؛ بهتر از پابجی موبایل؟

نقد و بررسی Call of Duty: Mobile ؛ بهتر از پابجی موبایل؟

Call of Duty: Mobile طبق قرار روز ۹ مهرماه برای پلتفرم‌های موبایل منتشر شد. در این بازی عناصر رئالیسم، تنوع در حالت‌ها و مودها و تنوع تجربه رزمی جدید، بازی را جذاب‌تر کرده است.

در بازی Call of Duty: Mobile بر خلاف PUBG Mobile شما یک عنوان مهیج و جدید و متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

تقریبا می‌توان گفت که شباهت پابجی موبایل نسبت به بازی کال آف دیوتی، همان بتل رویال بودن هر دو می‌باشد و هر دو عنوانی جدا از هم هستند.

در ادامه‌ی مطلب با ویژگی‌هایی که بازی Call of Duty را به یکی از بهترین بازی‌های شخص اول تبدیل کرده است، صحبت خواهیم کرد.

شما در بازی Call of Duty: Mobile می‌توانید ۶ حالتِ Battle Royale (در سطح ۷ باز می‌شود)، Team Deathmatch، Frontline، Free-For-All، Hard Point و Domination را بازی کنید.

حالت‌های Team Deathmatch و Frontline  تقریبا مشابه هم هستند و در آن گروهی از بازیکنان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و گروهی برنده خواهد بود  که در مجموع به تعداد  کشته‌ی ۵۰ برسد.

این مدل، تقریبا مشابه با مود Team Deathmatch بازی PUBG Mobile است اما می‌توان گفت که مدل‌های Frontline و Team Deathmatch بازیِ Call of Duty: Mobile از پابجی موبایل، خیلی بهتر است و جذاب‌تر می‌باشد.

Call of Duty: Mobile

خودروهای موجود در نقشه Call of Duty: Mobile بسیار مناسب هستند و زمین بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر است بر خلاف نقشه‌های پابجی موبایل که با چمن و سطح یخی در ارانگل و ویکندی پوشانده شده‌اند.

میزان آسیب رسانی اسلحه‌ها منطقی‌تر و واقعی‌تر شده است. از طرف دیگر، اگر بخواهید با اسلحه‌ی تک تیرانداز از فاصله‌ی نزدیک به دشمن شلیک کنید، کمی ناامید کننده خواهد بود!

دو حالت کنترل “مود ساده” برای مبتدیان و “مود  پیشرفته” برای کسانی که می‌خواهند کنترل بیشتری در بازی داشته باشند، وجود دارد. هر دوی مدل‌ها را امتحان کردیم و چینش دکمه‌ها بسیار مناسب هستند.

البته می‌توان چینش دکمه‌ها را شخصی سازی کرد و  آن‌ها را تغییر داد. شما در بازی Call of Duty برخلاف PUBG Mobile نمی‌توانید علامت پای دشمن را ببینید که این مورد جذابیت بازی را دو چندان کرده است.

گیم پلی بازی Call of Duty بسیار روان و بدون تاخیر ولگ است و می‌توانید یک تجربه بسیار عالی از این بازی داشته باشید!

در قسمت Loadout شما قبل از بازی، خودتان را برای نبرد آماده می‌کنید:

Call of Duty: Mobile

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب بازی، Killcam است که صحنه‌ی آهسته‌ی کشته شدن نفر آخر بازی را نشان می‌دهد.

Call of Duty: Mobile

در کل بازی Call of Duty: Mobile یک عنوان جذاب و مهیج برای سرگرم کردن کاربران به مدت چندین ساعت، گزینه بسیار خوبی به شمار می‌رود.

داشتن صحنه‌های متفاوت از PUBG Mobile باعث می‌شود تا با موضوع جدیدی از بازی آشنا شوید و بازی از تکراری بودن خارج می‌شود.

بازی در نسخه‌های اولیه قرار دارد و ممکن است در طول بازی باگ‌های زیادی شما را اذیت کند! تجربه ثابت کرده است که در طول انتشار نسخه‌های مختلف از بازی، بازی بهینه تر شده و بهتر از قبل می‌شود.

امیدواریم از این نقد و بررسی راضی باشید.

منبع:

Gadgets 360

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *