معرفی سه آیتم پرتابی در پابجی موبایل

امروز در این پست میخواهیم شما را با سه آیتم پرتابی که شامل Smoke Grenade، Stune Grenade و Molotov Cocktail آشنا کنیم.

این آیتم ها هر کدام موارد مصرفی گوناگون خودشون رو دارند و اگر در جاهای مناسب ازشون خوب استفاده بشه حتما تاثیر لازم اون رو خواهید دید.

اول از همه از آیتم Smoke Grenade شروع میکنیم. از اسم این آیتم معلومه که نارنجک دودی هستش و وقتی اونو پرتاب کردین شروع به دودزایی کنه. دود این نارنجک ضرری نداره و باعث کشتن حریف یا خودتون نخواهد شد.

این آیتم برای مواقعی مورد استفاده قرار میگیره که ، دشمن مکان شمارو شناسایی کرده یا دوستتون در معرض خطر قرار گرفته که شما میتونید با پرتاب این نارنجک دودی، دشمن رو تا یه حدی فریب بدید تا موقعیت شما و دوستانتان را گم کنند.

این نارنجک مقدار ۱۴ و ۱۶ ظرفیت را از کوله پشتی تان را میگیرد.

در عکس پایین میتونید شکل و شمایل این آیتم رو ببینید:

Smoke Grenade

دومین آیتمی که میخوایم در موردش صحبت کنیم، آیتم Stune Grenade هستش. این آیتم نارنجک گیج کننده هستش و وقتی اونو به طرف دشمن بندازید، دشمناتون برای چند لحظه ای حالت گیج بودن را حس خواهند کرد.

عامل گیج کردن دشمن با Stune Grenade صدایی است که هنگام ترکیدن دارد. این نارنجک برای چند لحظه حریف را گیج کرده و هیچ صدایی را نخواهد شنید و حتی در بینایی خود نیز چند ثانیه دچار مشکل می شود. با این کار میتوانید دشمن را غافلگیر کرده و به راحتی آن را بکشید.

در عکس زیر هم میتونید Stune Grenade رو ببینید:

Stun Grenade

سومین و آخرین آیتمی که میخوایم معرفیش کنیم، جدا از این هاست و از دسته بندی نارنجک ها نیست. این آیتم Molotov Cocktail نام داره و کارش اینه که یه منطقه آتش درست کنه و به تدریج با آتش جان حریف و دشمنان رو بگیره.

وقتی این بطری رو میندازید، بطری میشکنه و آتش درست میشه، این آتش به تدریج کشنده هست و حتی میتونه دوستانتان رو نیز از پای در بیاره. در انداختن این آیتم باید دقت بسیاری کرد چون ممکن است به خودتان یا دوستانتان آسیب برسانید!

در عکس زیر میتونین آیتم Molotov رو ببینید:

Molotov

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *