تغییرات آپدیت جدید پابجی موبایل + دانلود برای اندروید و آیفون (بزودی)

تغییرات آپدیت جدید پابجی موبایل + دانلود برای اندروید و آیفون (بزودی)

پابجی موبایل امروز آپدیت جدیدی را عرضه کرد. با این اوصاف پابجی وارد نسخه ۰٫۱۸٫۰ شد و ویژگی‌های گسترده‌ای به بازی اضافه شد. از جمله ویژگی‌های جدید می‌توان به به‌روزرسانی نقشه میرامار و مود جدید Jungle Adventure اشاره کرد.

با ما همراه باشید تا با هم ویژگی‌های جدید پابجی موبایل را بررسی کنیم.

آپدیت جدید بخش بسیاری را از نقشه میرامار را در بر می‌گیرد و این نقشه دچار تغییر و تحول شده است. در میرامار طوفان‌های شنی شدیدی اضافه شده است که باید تلاش کنید تا زنده بمانید.

اگر بازی را مابین تاریخ ۷ تا ۱۳ می آپدیت کنید، ۲۸۸۸ سکه BP، رادیو و اسکین کیف لول سه (سه روزه) به شما تعلق خواهد گرفت. برای آپدیت در گوشی‌های اندرویدی شما نیاز به فضای خالی ۱٫۹۷ گیگابایت و در iOS به ۲٫۲۱ گیگابایت نیاز خواهید داشت.

 

تغییرات نقشه میرامار: 

در نقشه میرامار افکت‌های متنوع و جدیدی اضافه شده‌اند و با تغییرات گسترده‌ای این نقشه مواجه شده است. خانه‌ها و جاده‌ها و منابع جدید بیشتری به نقشه میرامار اضافه شده است تا حین فرود آمدن بتوانید بهترین مکان را انتخاب کنید.

ماشین جدید Golden Mirado: 

ماشین جدیدی تحت عنوان Golden Mirado به بازی اضافه شده است. این ماشین مختص نقشه میرامار خواهد بود. توجه داشته باشید که این وسیله نقلیه تنها در هر بازی کلاسیک، یک بار در نقشه حضور خواهد داشت.

اضافه شدن دستگاه فروش خودکار: 

به وسیله دستگاه فروش خودکار می‌توانید نوشیدنی انرژی زا و مسکن را که در اطراف نقشه پراکنده شده‌اند را بخرید. ممکن است شما خوش شانس باشید و با یک خرید بتوانید ۸ نوشیدنی دریافت کنید!

افکت طوفان شن: 

در نقشه میرامار ما شاهد طوفان‌های شنی خواهیم بود که ممکن است طوفان شنی بعضی مناطق بازی را نیز تخریب کند!

پس زمینه میرامار برای صفحه اصلی: 

با دانلود و آپدیت بازی و همچنین دانلود نقشه میرامار شما صاحب یک Miramar Main Lobby و موزیک پس زمینه‌اش می‌شوید.

دستاوردهای جدید نقشه میرامار و رویدادهای جدید میرامار:

دستاوردهای جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که مخصوص نقشه میرامار است و با انجام آن‌ها می‌توانید جوایز جدیدی را دریافت کنید. همچنین با تکمیل رویدادهای مخصوص نقشه میرامار می‌توانید جایزه‌های خوبی را در بازی دریافت کنید.

 

گیم پلی‌های جدید مود EvoGround: 

مود Bluehole: 

این مود در نقشه ارانگل خواهد بود و داخل بازی ما در واقع دو تا زون خواهیم داشت! یکی از زون‌ها درونی و دیگری بیرونی خواهد بود. منطقه زونی که درونی است در واقع محل بعدی زون را نشان می‌دهد.

تا زمانی که منطقه بیرونی در نقشه وجود داشته باشد، بازیکنان در منطقه درونی زون سلامتی خود را از دست خواهند داد. باید مابین دو زون قرار داشت تا سلامت کاراکتر کم نشود.

پس از هر بار تمام شدن ناحیه بیرونی، ناحیه داخلی ایجاد خواهد شد.

کلیه تجهیزات بازی در این مود، با ۵۰ درصد افزایش نسبت به مود کلاسیک نقشه ارانگل در کل نقشه بازی پخش می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند در مود Bluehole در عرض ۴ ثانیه هم‌تیمی‌های خود را ریوایو کنند!

مود Jungle Adventure : 

در حین رویداد، وقتی یک مسابقه در نقشه سنهوک را جستجو می‌کنید، به صورت شانسی و تصادفی وارد مود Jungle Adventure خواهید شد.

Totemهای باستانی را پیدا کنید و شانس خود را برای به دست آوردن نعمت یا آیتم تقویت کنید. در این مود میوه‌ها و غذاهایی در جنگل رشد میکند که خوردن آن‌ها ممکن است اثرات اسرار آمیزی بر روی شما بگذارد!

همچنین در این مود بالن‌های هوایی وجود دارد تا بتوانید میدان جنگ (نقشه بازی) را وارسی کنید.

 

محتواهای جدید مود Arena: 

اسلجه جدید P90: 

اسلحه P90 به آرنا اضافه شده است و در محل‌های بسته یک اسلحه ترسناک به شمار می‌رود. این اسلحه دارای گلوله‌های ۹ میلی‌متری و با خشاب پیشفرض ۵۰ گلوله است.

این اسلحه حالات شلیک Single، Burst و Full-Auto را دارد.

تمامی تجهیزات اسلحه‌های SMG بر روی این اسلحه قابل نصب است. از جمله اسکوپ‌های ۱x الی ۶x و همچنین Laser Sight نیز قابل نصب است.

 

بهبودهای مود کلاسیک: 

اضافه شدن Canted Sight: 

یکی از تجهیزات جدید اسلحه‌ها است که با اسلحه‌های Assault Rifle، Submachine Guns، Sniper Rifle، Light Machine Guns و برخی شات گان‌ها سازگار است.

این اسکوپ می‌تواند در کنار  اسکوپ اصلی اسلحه جا بگیرد و به عنوان اسکوپ نزدیک عمل کند. محدوده‌ی این اسکوپ‌ها تا دامنه ۱x می‌باشد.

تنظیمات Canted Sight به دو روش قابل تغییر و تنظیم است. Preference را می‌توان از طریق تنظیمات تنظیم کرد و از تنظیمات رابط سفارشی (Customized Interface) پشتیبانی می‌کند.

همچنین نشان تقاطع (نشان اسکوپ) و رنگ آن را می‌توان از طریق Settings تغییر داد.

 

ویژگی‌های امنیتی:

بازی حفاظت از امتیاز (برای جلوگیری از رفتن امتیاز): 

در مسابقاتی که بازیکنان به دلیل اینکه توسط چیترها کشته می‌شوند و امتیاز از دست می‌دهند، بعد از تایید و تشخیص سیستم از اینکه، فرد Killer متقلب است، مسابقه به مود Piont Protection Match تبدیل خواهد شد. بدین صورت کاربر کشته شده امتیازی از دست نخواهد داد!

همه‌ی امتیازات کسر شده در بازی به حساب بازیکنان بازگردانده خواهد شد و یک هشدار  به صورت درون برنامه‌ای برای چیتر ایمیل خواهد شد. چیترها ممکن است خیلی سریع توسط سیستم بازی تشخیص داده شوند و ممکن است بعضی اوقات اینکار با تاخیر انجام شود.

 

طراحی جدید صفحه نتایج بازی: 

صفحه نتایج مود کلاسیک بازی دوباره طراحی شده است و بهبود یافته است و این بار جزئیات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. به همین منظور بخش جدیدی به نام Detailed Results اضافه شده است.

در صفحه نتایج بازی بازیکنان می‌توانند جزئیات اسلحه‌های دیگری را که در بازی از آن‌ها استفاده کرده‌اند را نیز مشاهده کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند آمار بازی را چک کنند و آن‌ها را با آمار دیگر tier های یکسان مقایسه کنند.

برای تغییر سیستم رتبه بندی و نمایش رتبه بندی، ۵ معیار درجه بندی به صفحه نتایج بازی اضافه شده است. همچنین عنوان‌ها و فیلترهای جدیدی اضافه شده‌اند.

 

بهبودهای تنظیمات: 

تابع کپی پیکربندی سفارشی FPP و TPP به تنظیمات بازی اضافه شده است. تنظیمات حساسیت (Sensitivity) اکنون در حافظه ابری بازی ذخیره می‌شود. بعد از هر بار آپدیت دیگر شما نیازی به تنظیم دوباره تنظیمات حساسیت نخواهید داشت!

شما می‌توانید عملکرد برداشتن خودکار اسکوپ را فعال یا غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن، Auto Equip نیز غیرفعال می‌شود و به طور خودکار اسکوپ برداشته نمی‌شود.

 

بهبودهای اسلحه و تجهیزات آن: 

اسلحه Win94 با اسکوپ مجهز شده‌ی ۲٫۷x در بازی قرار دارد. توجه داشته باشید که این اسلحه تنها در نقشه میرامار این اسکوپ را خواهد داشت.

اسکوپ هنگام بارگزاری اسلحه S1897 در حالی که مکان مورد نظر را نشان می‌دهد، بسته نمی‌شود.

بهبود علائم گلوله: 

بازیکنان می‌توانند از طریق شکل سوراخ گلوله حدس بزنند که گلوله از کدام جهت شلیک شده است! همچنین مسیر گلوله‌های Crossbow نیز اضافه شده‌اند تا بازیکنان بتوانند راحت‌تر در مورد مسیر پرواز هر شلیک قضاوت کنند.

تغییرات اسلحه Flare Gun: 

بازیکنان می‌توانند با در دست داشتن اسلحه Flare Gun یا با باز کردن کیف خود، بتوانند بفهمند که نوع عرضه مورد نظر از Flare Gun چه خواهد بود. برای مثال با زدن Flare Gun آیا وسیله نقلیه فرود خواهد آمد یا ایردراپ!

 

جزئیات متعادل سازی اسلحه‌های گرم بازی:

اسلحه‌های شاتگان بازی متعادل سازی قابل نوجهی داشته‌اند. از جمله S1897، S686، S12K و DBS.حداکثر برد موثر و مفید شاتگان‌ها به ۸۰ متر تغییر یافته است. (به جز اسلحه DBS که بیشترین برد موثر آن ۱۰۰ متر است.)

سرعت Rack اسلحه‌ی S1897 بیست درصد افزایش یافته است.

 

بهبود سیستم محاسبه K/D: 

برای مطالعه تغییرات و بهبودهای این سیستم به مقاله زیر مراجعه کنید:

کلیک کنید

 

بهبود گرافیک بازی برای سیستم‌ها ضعیف: 

کاربرانی که با گوشی‌های ضعیف اقدام به بازی کردن پابجی موبایل می‌کنند، باید بدانند که پابجی در آخرین آپدیتش هوای آن دسته از کاربرانش را نیز داشته و شما می‌توانید بازی را روانتر تجربه کنید. همچنین مصرف باتری نیز بهبود یافته است.

 

اضافه شدن کارکرد اجتماعی به نام Cheer Park: 

در نسخه ۰٫۱۸ بازی یک بخشی به نام پارک تشویق اضافه شده است که کاربران می‌توانند با وارد شدن به آن به کارهای مختلف سرگرم کننده بپردازند. همچنین می‌توانند در مسابقه تیراندازی شرکت کنند و قدرت خود را با دوستان خود بسنجند.

این پارک ظرفیت ۲۰ نفر را دارد و می‌توانید با دوستان خود به آن وارد شوید و حتی به تمرین بپردازید. و کارهای مختلفی را انجام دهید.

 

قابلیت آنلینک (Unlink) کردن اکانت سیو شده: 

هنگامی که شما بازی را روی دو حساب سیو کردید، این امکان را خواهید داشت که بازی را از یکی از حساب های متصل شده حذف کنید و دوباره بازی را روی حساب جدید دیگری تنظیم و سیو کنید!

قبلا بازی محدودیت داشت و اگر بازی را روی دو حساب سیو می‌کردید، دیگر کار تمام شده بود و قادر به ویرایش یا پاک کردن یکی از حساب‌هایتان نبودید.

این قابلیت یکی از بهترین ویژگی‌های قابل توجه نسخه ۰٫۱۸٫۰ می‌باشد که به درد طیف وسیعی از کاربران خواهد خورد.

البته این مورد را نیز در یاد داشته باشید که برای امنیت بیشتر، شما برای هر بار آنلینک کردن، محدودیت زمانی (۳۰ روزه) خواهید داشت.

 

اضافه شدن واحد پولی جدید به بازی: 

واحد پولی جدیدی به بازی اضافه شده است که AG نام دارد. در واقع AG مخفف کلمات AceGold می‌باشد. بعد از آپدیت همه‌ی جوایز رویدادهایی که با نقره بودند با AG جایگزین خواهد شد. (این مورد برای رویدادهایی که قبل از آپدیت شروع شده‌اند، شامل و اجرا نمی‌شود.)

 

لینک‌های دانلود بازی بزودی اضافه می‌شوند.

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

برای مطلع شدن از اخبار کوتاه بازی، قرعه‌کشی، چالش‌ها، زمان انجام رووم‌ها و… به کانال تلگرامی Steamdev بپیوندید!

لنک کانال تلگرامی سایت Steamdev.ir :

برای ورود کلیک کنید (نیاز به روشن کردن ف-یلترشکن می‌باشد)

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *