با این آیتم ها در بازی شکست ناپذیر شوید!

آیتم های امدادی سلامت نقش به سزایی در سطح سلامت دارد و سلامتی کاراکتر بازی یک مسئله ی بسیار مهمی است. به طوریکه باید همیشه حواستان به سلامتی در بازی باشد. باید با مدیریت زمان و برنامه ریزی های مناسب سلامتی کاراکتر خود را به سطح بالاتری برسانید.

اگر با سطح کمی از سلامت با دشمنان خود روبه رو شوید سریعاً کشته خواهید شد. بهتر است بعد از هر دفعه ای که زخمی می شوید از بسته های سلامتی خود استفاده کنید تا در رو در رو شدن با دشمنان مشکلی پیش نیاید.

تمامی آیتم های کمکی که برای بازیابی جان کاراکتر استفاده می شود را در این پست به شما معرفی میکنیم.

۱- کیت کمک های اولیه (First Aid Kit)

FirstAidKit

یکی از بهترین کیت های کمکی بازی می باشد. در همه ی ساختمان های نقشه ی بازی پیدا می شود و در عرض ۶ ثانیه میتوان سلامتی کاراکتر را به ۷۵% رساند. وقتی سطح سلامتی به ۷۵ درصد رسید ، دیگر نمیتوان با این کیت جان را افزایش داد.

هر یک از First Aid Kit ها (کمک های اولیه) مقدار ۱۰ از فضای کیف را اشغال میکند.

۲- بانداژ ها (Bandage)

Bandage

بانداژ ها رایج ترین آیتم کمکی بازی است که همیشه توسط بازیکنان مختلف بازی استفاده می شود. بانداژ ها ۴ ثانیه طول می کشند تا سطح سلامتی کاراکتر مقدار کمی بیشتر شود. بانداژ ها میتوانند به تعداد دفعات ۱۰ بار در ۴۰ ثانیه جان کاراکتر را به ۷۵% برسانند.

بعد از رسیدن سطح سلامت به ۷۵% دیگر نمیتوان از بانداژ ها برای افزایش کامل جان استفاده کرد. بانداژ ها مقدار ۲ از فضای کیف را در بر میگیرد.

۳- Med Kit – کامل ترین کیت کمکی بازی!

Med Kit

با کامل ترین کیت کمکی بازی آشنا شوید! با Med Kit میتوانید جان خود را تا کامل و ۱۰۰% پر کنید. این آیتم به ندرت پیدا می شود و حتی در مواردی نیز میتوانید در ایردراپ آن را پیدا کنید. زمان بازیابی سطح سلامتی توسط این آیتم ، ۸ ثانیه می باشد. اما باید به دقت از این آیتم استفاده کرد زیرا زمان طولانی آن میتواند شما در درگیری ها کشته شوید.

Med Kit مقدار ۲۰ از فضای کیف را اشغال می کند.

۴- نوشیدنی های انرژی زا (Energy Drink)

Energy Drink

با مصرف نوشیدنی های انرژی زا میتوانید سرعت دویدنتان را بیشتر کنید و طی یک بازه ی زمانی سلامتی خود را نیز با آن افزایش دهید. اثرات قوطی نوشابه های انرژی زا تنها دو دقیقه طول می کشد و در عرض همین دقیقه مقدار ۲۳ عدد به سلامتی کاراکتر می افزاید.

زمان استفاده از نوشابه ۴ ثانیه می باشد و ظرفیت آن ۴ می باشد.

۵- سرنگ آدرنالین (Adrenaline Syring)

Adrenaline Syringe

موافقید کمی به خودتان آدرنالین تزریق کنید؟ این سرنگ بیشتر در ایردراپ ها پیدا می شود و امکان پیدا شدن آن در ساختمان ها کم است. سرنگ آدرنالین ، یک کیت کمکی استثنایی می باشد. زمان تزریق آن ۶ ثانیه طول می کشد و در عرض ۵ دقیقه ۸۶% جان به کاراکتر می بخشد. همچنین با استفاده از این سرنگ میتوانید سرعت خود را تا ۶٫۲% افزایش دهید.

توجه داشته باشید که این سرنگ میتواند جان را ۱۰۰% کند. (درصورتی از قبل ۲۰ درصد یا ۱۰ درصد سلامتی داشته باشید) . ظرفیتی که این سرنگ اشغال می کند برابر با عدد ۲۰ می باشد.

۶- داروی ضد درد یا مسکّن (Painkiller)

Painkiller

این بطری حاوی داروی مسکن است و میتوان با مصرف آن که ۶ ثانیه طول می کشد ، ۴۰% از سلامتی را احیا کرد و سرعت کاراکتر را نیز تا حدودی افزایش داد. این بطری مقدار ۱۰ ظرفیت کیف را اشغال میکند.

اثر این دارو تا ۳ دقیقه می باشد.

در عکس زیر میتوانید مقایسه ای بین سرنگ آدرنالین ، داروی مسکن و نوشابه ی انرژی زا را ببینید.

Boost-graph

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *