اطلاعات لو رفته از فصل ۱۰ پابجی موبایل : اسلحه‌ و ایموت جدید

اطلاعات لو رفته از فصل ۱۰ پابجی موبایل : اسلحه‌ و ایموت جدید

پابجی موبایل به تازگی با آپدیت شماره ۰٫۱۵٫۰ وارد نسخه‌ای جدید شد و همراه با این نسخه وسیله نقلیه از جمله BRDM-2 و بالگرد ، اسلحه‌های جدید و… به بازی اضافه شدند.

تاریخ شروع فصل ۱۰ از سوی شرکت پابجی به طور رسمی منتشر نشده است اما، اطلاعاتی از فصل ۱۰ لو رفته است که می‌خواهیم به بررسی آن‌ها بپردازیم.

فصل ۹ در روز ۷ نوامبر به اتمام خواهد رسید و احتمالا فصل جدید یک هفته بعد در دسترس همه کاربران قرار بگیرد. این احتمال نیز وجود دارد که پابجی با یک آپدیت درون برنامه‌ای وارد دهمین فصل خود شود.

در فصل ۱۰ ما شاهد تغییرات جزئی از جمله اضافه شدن اسکین، ایموت و اسلحه جدید هستیم.

#۱ اضافه شدن اسکین اسلحه M249 در فصل جدید:

به‌روزرسانی جدید فصل ۱۰، اسکین جدید اسلحه M249 مخصوص دهمین فصل را به همراه دارد. این اسکین با اطلاعاتی که لو رفته، نشان می‌دهد که قرار است از طریق رویال پس این اسکین زیبا در دسترس قرار بگیرد.

M249، فصل 10 پابجی

#۲ لباس جدید مخصوص رویال پس ۱۰۰ فصل ده پابجی: 

دهمین فصل پابجی موبایل

اطلاعات فاش شده توسط whistleblowers نشان می‌دهد که قرار است که منحصرا این مجموعه لباس از طریق رویال پس سطح ۱۰۰ در دسترس کاربران قرار گیرد.

لباس دومی نیز به بازی اضافه خواهد شد که منحصرا در رویال پس قرار دارد که با گذر از RP مشخص، از ردیف الایت دریافت خواهید کرد. در تصویر زیر عکس ست جدید بازی مشخص است:

لباس جدید در پابجی موبایل

#۳ پاداش خرید:

در فصل جدید با خرید اسکین اسلحه می‌توانید پاداش خریدتان را بگیرید. به عنوان مثال اگر اسکین اسلحه‌ای را بخرید به شما یک شلوار و لباس به ارزش های ۱۲۰ یوسی و ۶۰ یوسی را رایگان به شما خواهد داد. (تصویر زیر)

پاداش خرید در فصل 10 پابجی موبایل

#۴ اسلحه‌ی MP5K:

MP5K

قرار است با ورود به فصل دهم، یک اسلحه با گلوله‌های ۹ میلی متری نیز به بازی اضافه شود. این اسلحه از نظر مکانیکی شباهت زیادی به وکتور دارد و از لحاظ ظاهر نیز شباهت زیادی به اسلحه UMP45 دارد.

این اسلحه لگد بیشتری و همچنین سرعت کمتری در شلیک کردن دارد. اطلاعات فاش شده نشان می‌دهد که قرار است این اسلحه در نقشه ویکندی به کار برده شود.

در این به‌روزرسانی همچنین ما شاهید ویژگی‌های جزئی و ایموت‌های جدید خواهیم بود. چرا که قطعا در RPهای فصل جدید ایموت جدید خواهیم داشت.

لازم به ذکر است که زمان انتشار آپدیت جدید به صورت رسمی اعلام نشده است و تمامی اطلاعات به تایید شرکت بازی پابجی نرسیده است.

خرید UC ارزان— از فروشگاه SteamDev

با عضویت در سایت آیدی خود را در لیست کاربران پابجی ثبت کنید.

اپلیکیشن ما را میتوانید از مایکت یا ایران اپس دانلود کنید.

گروه آموزشی و کنکوری نورون
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *