اضافه شدن بالگرد و وسیله نقلیه جنگی در آپدیت بعدی پابجی موبایل + ویدیو

بالگرد در پابجی موبایل

بازیکنان پابجی موبایل بزودی با آپدیت جدید قادر به پرواز با بالگرد در پابجی موبایل خواهند بود! این بالگرد در نقشه‌ی ارانگل حضور خواهد داشت و در منطقه بالای ساختمان های School روی Helipad قرار خواهد گرفت.

اخیرا Tencent Games در اخباری گفته است که در حال طراحی مجدد  نقشه Erangel می باشد و آن نقشه را میخواهد به نقشه ی Erangel PC نزدیک تر و شبیه تر کند.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی این فرآیند تکمیل خواهد شد و ما شاهد نسخه Erangel 2.0 باشیم…

در آینده به این بازی، یک وسیله نقلیه جدید بالگرد(Helicopter) اضافه خواهد شد که به بازیکنان این امکان را خواهد داد تا با روش دیگری حمل و جابه جا شوند.

از سایر مواردی که به بازی قرار است در آپدیت آینده اضافه شود، میتوان به اسلحه نارنجک انداز، خمپاره انداز و RPG اشاره کرد!

طبق گفته‌ی Ghost Gaming بازیکنان به زودی در آپدیت جدید، قادر خواهند بود تا با بالگرد در نقشه ارانگل جا به جا شوند. این بالگرد قادر است تا اعضای کامل یک تیم را در خود جا دهد و به راحتی به یک مکان دیگر انتقال پیدا کنند.

مشاهده و دانلود ویدیوی آپدیت جدید پابجی موبایل به صورت کامل در آپارات ما – اینترنت شما در آپارات به صورت نیم بها حساب می شود (برای دیدن ویدیو کلیک کنید)

مدل این بالگرد  شباهت زیادی به بالگرد بوئینگ AH-6 دارد.

وسیله نقلیه نظامی که قرار است در نسخه جدید موبایل معرفی شود، BRDM-2 نام دارد. این ماشین قبلا در نسخه PC معرفی شده بود.

سرعت این ماشین زرهی ۲۲ کیلومتر بر ساعت است و ضدگلوله می‌باشد. این ماشین حتی قابلیت عبور از آب دریا و رودخانه را هم دارد.

یک اتومبیل جنگی تمام عیار برای گذشتن از مرز دشمنان!

این ماشین جنگی در ماه ها قبل توسط خود ما منتشر شده بود و اگر به یاد داشته باشید، نوید اضافه شدن آن به گوشی را نیز داده بودیم!

لینک مشاهده ویدیوی ماشین جنگی “BRDM-2” در آپارات ما (کلیک کنید)

BRDM-2

در آپدیت جدید بازی پابجی موبایل قرار است که دوربین های شکاری چشمی به بازی اضافه شوند تا فاصله های دور را بتوان با آن دید. در بازی تجهیزات و ویژگی های جدید اضافه خواهد شد.

از جمله میتوان به خواستار حمله هوایی به یک منطقه مشخص، تبدیل مکان به منطقه قرمز و بسته های تعمیر وسایل نقلیه اشاره کرد!

دوربین شکاری

“نمایی از دوربین شکاری در بازی”

تفنگ جدید نارنجک انداز

“تفنگ جدید نارنجک انداز”

عملکرد تفنگ “نارنجک انداز” :

همه ی این ویژگی ها و تغییرات ابتدا برای نسخه بتای منطقه ی کشور چین عرضه می شود و سپس بعد از گذشت مدت زمانی برای نسخه جهانی و اصلی بازی می آید.

توجه داشته باشید که پابجی موبایل، برای کشور چین می باشد و در ابتدا بازی به صورت بتا با زبان چینی، برای کشور چین منتشر شده بود.

فروشگاه رسمی uc پابجی موبایل
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *